s Adi Krasta Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Adi Krasta

Adi Krasta largohet nga Top Channel

Adi Krasta largohet nga Top Channel

Thashethemet, aludimet dhe komentet për prezantuesin e mirënjohur, Adi Krasta, duket se nuk kanë të sosur edhe tashmë gati një muaj pasi ka nisur sezoni i ri televiziv, dhe ku… Read more »