s Agim Emini Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Agim Emini

Kush ishte e dashura e tetovarit, dhe shkaqet e vetëvrasjes (Foto)

Kush ishte e dashura e tetovarit, dhe shkaqet e vetëvrasjes (Foto)

Kjo është Ana Sulçe, studentja 21 vjecare nga Skrapari, e cila u plagos dje në një dhomë hoteli nga i dashuri i saj, 52-vjecari Agim Emini nga Tetova. Më pas… Read more »