s Agnesa Vuthaj Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Agnesa Vuthaj

Mirjeta Shala dhe Donika Emini janë fituese në ‘Miss Kosova 2013’

Mirjeta Shala dhe Donika Emini janë fituese në ‘Miss Kosova 2013’

Në edicionin e sivjetmë të spektaklit të bukurisë, Miss Kosova 2013, janë shpallur dy fituese: Mirjeta Shala – Miss Kosova Universe, e cila do ta përfaqësojë Kosovën në Miss Universe… Read more »

Agnesa Vuthaj: Kur nuk kam të dashur jam më e suksesshme

Agnesa Vuthaj: Kur nuk kam të dashur jam më e suksesshme

Suksesi në karrierën e saj, po vazhdon të rritet çdo ditë e më shumë, aq sa mund të thuhet se i ka prirë fati. Por Agnesa Vuthaj këmbëngul se puna… Read more »

Agnesa Vuthaj: Relacioni më i mirë është single

Agnesa Vuthaj: Relacioni më i mirë është single

Të kesh një marrëdhënie të mirë me vetveten dhe jetën, mjafton për t’u ndjerë e përmbushur dhe e lumtur, edhe pa një mashkull në krah. Ndaj ka vendosur të jetë… Read more »

Agnesa Vuthaj në fushatën kundër kancerit të gjirit

Agnesa Vuthaj në fushatën kundër kancerit të gjirit

Ish misi Agnesa Vuthaj nga Kosova, nuk ngurron kurrë të marrë pjesë në iniciativa me karakter humanitar, mjafton të kujtojmë këtu që ajo dëshironte të adoptonte pak kohë më parë… Read more »