s Aksident ne Gostivar Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Aksident ne Gostivar

Gostivar, një i vdekur dhe 3 të lënduar

Gostivar, një i vdekur dhe 3 të lënduar

Aksident i rëndë automobilistik në Gostivar. Përplasja e një makine me pikën pagesore në autostradën Tetovë Gostivar ka rezultuar fatale për një nga pasagjerët në makinë, ai që ishte në… Read more »