s Aksidente Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Aksidente

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, katër të vdekur e 18 të lënduar

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, katër të vdekur e 18 të lënduar

Në gjashtë aksidente, në Tiranë, Fier, Pogradec, Elbasan, Mat e Kukës, katër persona kanë vdekur ndërsa kanë mbetur të plagosur 18 të tjerë. Dyshohet se shkak i këtyre aksidenteve mund… Read more »

Tmerr me aksidente

Tmerr me aksidente

Numri i aksidenteve të trafikut po rritet nga dita në ditë. Bashkë me të, edhe numri i të vdekurve si pasojë e aksidenteve të tilla. Vetëm në periudhën kohore janar-gusht,… Read more »

Aksident i aktorëve  te “Kafeneja e jonë”

Aksident i aktorëve te “Kafeneja e jonë”

Një person është në rrezik jete si pasojë e përplasjes së makinës së tij me atë të aktorëve të njohur kosovar Astrit Kabashi (Bekimi), dhe Fatos Kryeziu (Labinoti). Siç ka… Read more »