s aktivistja Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: aktivistja

Aktivistja amerikane del nudo gjate procesit gjyqesor (Video)

Aktivistja amerikane del nudo gjate procesit gjyqesor (Video)

Gypsy Taub, aktiviste amerikane, po lufton kundër ligjit që ndalon zhveshjen në publik në SHBA dhe për këtë arsye ka qendruar nudo gjatë një audicioni të Komisionit të Vigjilencës në… Read more »