s Aktoret Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Aktoret

Pozimi para pasqyrës i vajzave “VIP”

Pozimi para pasqyrës i vajzave “VIP”

Joshëse, me një bukuri të veçantë dhe stil secila më ndryshe se tjetra. Kështu janë paraqitur çdoherë këngëtaret tona të estradës, të cilat, më shumë se vetë këngës i japin… Read more »

Truke natyrale për dhëmbë të bardhë

Truke natyrale për dhëmbë të bardhë

Doni të keni dhëmbë të bardhë si aktorët e Hollywood? Tani është e mundur edhe me metoda natyrale, pa patur nevojë të shkoni te dentisti. Hapi i parë është përtypja…. Read more »