s akuzon Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: akuzon

Hoxha: Çfarë biseduam unë, Harun Aliu e Ali Ahmeti në Kosovë?

Hoxha: Çfarë biseduam unë, Harun Aliu e Ali Ahmeti në Kosovë?

Çarë thotë ai për bisedën mes tij, Harun Aliut dhe Ali Ahmeti në Kosovë? Çfarë thotë për atentatin që iu bë pas luftës? Çfarë thotë për vrasjen e Ridvan Nezirit?… Read more »

Blero akuzon Elvanën për kopjim

Blero akuzon Elvanën për kopjim

Blerim Muharremi, i njohur si Blero, përveç realizimit të projekteve muzikore personale, ka kohë që është përkushtuar edhe si producent i këngëtarëve të rinjë. Ndërkohë, është aktiv edhe me komentet e… Read more »

Flori Mumajesi akuzon Adrian Gaxhen për kopjim të këngës ‘’Tallava’’

Flori Mumajesi akuzon Adrian Gaxhen për kopjim të këngës ‘’Tallava’’

Kemi menduar se xhelozia dhe intrigat ekzistojnë më së shumti në botën femërore, por suksesi si duket është mollë sherri edhe për meshkujt. ‘’Ngjyra e kuqe’’ është kënga që për… Read more »

Komuna e Tetovës akuzon këshilltarët e BDI-së

Komuna e Tetovës akuzon këshilltarët e BDI-së

Këshilltarët e BDI-së në këshillin komunal akuzohen nga Komuna e Tetovës se vazhdojnë të punojnë kundër interesave të qytetarëve pasi në mungesë të këshilltarëve të opozitës kanë hequr nga rendi… Read more »