Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

Albana Berisha

Dy shqiptare në “Miss Belgjika 2012”

Bukuroshet shqiptare me origjinë nga Kosova kanë arritur të kualifikohen për natën finale të spektaklit të bukurisë “Miss Belgjika 2012”. Albana Berisha ka arritur disa ditë më parë të kurorëzohet me çmimin ‘Miss Brukseli 2012’.…

Albana Berisha fituesja e “Miss Bruxelles 2012”

Albana Berisha nga Kosova është zgjedhur gjatë kësaj fundjave si “Miss Bruxelles 2012”. Vajza 21 vjeçare me origjinë nga Kosova kishte arritur të triumfojë para dhjetëra bukurosheve belge dhe të vendeve të tjera. Ajo u zgjodh si vajza më…