s Albana Osmani Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Albana Osmani

Albana Osmani reklamon pjesët e trupit

Albana Osmani reklamon pjesët e trupit

Prezantuesja e njohur në televizionin Top Channel Albana Osmani zgjedh vazhdimisht të përshëndesë në mënyrë të drejtpërdrejtë fansat duke u dhuruar fotografi në rrjetin social Facebook. Së fundmi ajo ka… Read more »

Genta Ismajli: Ja cfarë solli sezoni veror

Genta Ismajli: Ja cfarë solli sezoni veror

Gjithandej pershkruhet si vajza me karakter te forte, si vajza me syte e bukur dhe si vajza qe ne skene eshte e pamundur qe te mos levize. Bëhet fjalë për… Read more »

Blerim Destani: Më fejuan 10 herë

Blerim Destani: Më fejuan 10 herë

Aktori shqiptar nga Maqedonia, Blerim Destani ka komentuar për gazetën Standard të gjitha thashethemet që lidhen me të, e që e shohin si një playboy të skenës së të famshmëve… Read more »

E vërteta e marrëdhënies time me Albana Osmanin

E vërteta e marrëdhënies time me Albana Osmanin

Ai është jo vetëm një ndër aktorët shqiptare më të talentuar dhe të suksesshëm të momentit, me një famë që i kalon kufijtë, por edhe një ndër meshkujt e konsideruar seks… Read more »

Zbulohen votat e vipave

Zbulohen votat e vipave

E gjithë kjo javë ka qenë shumë e ngjeshur me lajme sa i përket sferës politike. Zgjedhjet lokale në Tiranë kanë qenë kryelajmi i gjithë kësaj jave…Zëdhënës nga të dy… Read more »