s Albulena Ukaj Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Albulena Ukaj

Blero ia “Mbyll sytë” Albulena Ukajt

Blero ia “Mbyll sytë” Albulena Ukajt

Një tjetër bashkëpunim interesant do të vijë brenda pak javësh në estradë. Bëhet fjalë për këngëtarët Blero dhe Albulena Ukaj, të cilët kanë përfunduar punën për këngën e tyre më… Read more »