s Blero ia “Mbyll sytë” Albulena Ukajt | www.Zemra.Org

Blero ia “Mbyll sytë” Albulena Ukajt

Një tjetër bashkëpunim interesant do të vijë brenda pak javësh në estradë.

Bëhet fjalë për këngëtarët Blero dhe Albulena Ukaj, të cilët kanë përfunduar punën për këngën e tyre më të re, të titulluar “Mbylli sytë”, që pritet të jetë një nga hitet e reja në industrinë tonë muzikore, shkruan Zemra.org.

Kënga do të ketë për temë dashurinë dhe do të jetë një miksim mes baladës dhe këngës ritmike. Pra, edhe zhanri është atraksion.

Kënga që mban titullin “Mbylli Sytë”, është punuar nga Prygo, në studion e këngëtarit Blero, i cili njëherit ka shkruar edhe vargjet e tekstit.

Projekti “Mbylli sytë”, do të jetë i gatshëm për publikut brenda pak javëve dhe skenat e videoklipit duken mbreslënëse./Zemra.org


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.