Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Blero ia “Mbyll sytë” Albulena Ukajt

0 45

Një tjetër bashkëpunim interesant do të vijë brenda pak javësh në estradë.

Bëhet fjalë për këngëtarët Blero dhe Albulena Ukaj, të cilët kanë përfunduar punën për këngën e tyre më të re, të titulluar “Mbylli sytë”, që pritet të jetë një nga hitet e reja në industrinë tonë muzikore, shkruan Zemra.org.

Kënga do të ketë për temë dashurinë dhe do të jetë një miksim mes baladës dhe këngës ritmike. Pra, edhe zhanri është atraksion.

Kënga që mban titullin “Mbylli Sytë”, është punuar nga Prygo, në studion e këngëtarit Blero, i cili njëherit ka shkruar edhe vargjet e tekstit.

Projekti “Mbylli sytë”, do të jetë i gatshëm për publikut brenda pak javëve dhe skenat e videoklipit duken mbreslënëse./Zemra.org

Leave A Reply

Your email address will not be published.