s Aleksandër Zaçaj Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Aleksandër Zaçaj

I dashuri i Çiljetës, trafikant droge në Itai

I dashuri i Çiljetës, trafikant droge në Itai

Është arrestuar në Itali i dashuri i këngëtares Çiljeta Xhilaga, i akuzuar për trafikimin dhe shitjen e sasive të konsiderueshme të lëndëve narkotike, kryesisht në San Marino, raportojnë mediat në… Read more »