Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

American Idol

Chris Brown tjetër performancë me Rihannan?

Chris Brown mund të ribashkohet përsëri me Rihannan në një performancë në emisionin e talentëve amerikanë të këndimit “American Idol”. Sipas E! News, spekulohet se Chris Brown do të performojë ‘live’ me bukuroshen nga Barbados, të cilën…

Scott McCreery fitoi American Idol

Scotty McCreery e fitoi betejen e American Idol duke fituar rekord 122 million-plus vota teper se konkuruesja Lauren Alaina. "I falemenderohem zotit se pari .... ai me solli ktu," tha 17 vjecari McCreery. McCreery prej Garner, North…

Lopez shpërthen në lot përpara kamerave

Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, humbi kontrollin dhe shpërtheu në të qara, ndërsa kuptoi se i preferuari i saj në “American Idol” duhet të largohej nga spektakli. Portorikania është një antare e panelit prej tre persona në jurinë e…