s Chris Brown tjetër performancë me Rihannan? | www.Zemra.Org

Chris Brown tjetër performancë me Rihannan?

Chris Brown mund të ribashkohet përsëri me Rihannan në një performancë në emisionin e talentëve amerikanë të këndimit “American Idol”.

Sipas E! News, spekulohet se Chris Brown do të performojë ‘live’ me bukuroshen nga Barbados, të cilën ai para tri vitesh e dhunoi.

“Ata duan që të bashkojnë në skenë Chris Brown dhe Rihannan. Nëse ata do të paraqiten në skenë së bashku, atëherë kjo do të ishte paraqitja e tyre e parë publike, e lëre më bashkëpunimi i parë që nga viti 2009 kur ai e përdori dhunë ndaj saj”, tha një burim.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.