VIP

Chris Brown tjetër performancë me Rihannan?

Chris Brown mund të ribashkohet përsëri me Rihannan në një performancë në emisionin e talentëve amerikanë të këndimit “American Idol”.

Sipas E! News, spekulohet se Chris Brown do të performojë ‘live’ me bukuroshen nga Barbados, të cilën ai para tri vitesh e dhunoi.

“Ata duan që të bashkojnë në skenë Chris Brown dhe Rihannan. Nëse ata do të paraqiten në skenë së bashku, atëherë kjo do të ishte paraqitja e tyre e parë publike, e lëre më bashkëpunimi i parë që nga viti 2009 kur ai e përdori dhunë ndaj saj”, tha një burim.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close