List/Grid

Tag Archives: atraktive

Futbollistja atraktive (Foto)

Futbollistja atraktive (Foto)

Gjatë Lojërave Olimpike në Londër do ta kemi mundësinë ta shohim edhe futbollisten Maurine, e cila do të luajë në kombëtaren e Brazilit. Së fundmi ajo ka bërë disa fotografi… Read more »

Sharon Stone është akoma atraktive

Sharon Stone është akoma atraktive

Sharon Stone ka xhiruar një video të shkurtë provokuese për një revistë franceze. Aktorja atraktive në videon për revistën French Revue luan rolin e një grabitëse seksi, ndërsa edhe pse… Read more »

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Pasi e akuzuan se “laget” nga pakujdesia nëpër koncertet e saja si dhe vishet me të njëjtën veshje në shumë mbrëmje muzikore, Nora ka vendosur që t’ua kthejë me të… Read more »