VIP

Sharon Stone është akoma atraktive

Sharon Stone ka xhiruar një video të shkurtë provokuese për një revistë franceze.

Aktorja atraktive në videon për revistën French Revue luan rolin e një grabitëse seksi, ndërsa edhe pse xhirimi është bërë më herët – i është dedikuar dhjetëvjetorit të kësaj reviste.

Ylli i filmave “Basic Instinct” dhe “Casino” është bërë edhe një herë ‘vajzë e keqe’, ndërsa duket mjaft joshëse edhe pse ka 54 vjet.

Së bashku me të në videon pa ngjyra gjendet edhe manekini Anton Rivas.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close