s Dallim Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Dallim

Dua të dallohem në veshje

Dua të dallohem në veshje

Këngëtarja kosovare Zanfina Ismaili, e cila gjithmonë duket seksi dhe joshëse, ka treguar  se i pëlqen të jetë në hap me trendet e modës dhe të duket sa më bukur… Read more »