s Daniel Craig Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Daniel Craig

Beckham, mashkulli më seksi me kostum

Beckham, mashkulli më seksi me kostum

Futbollisti anglez, David Beckham, është shpallur personaliteti i njohur më seksi i veshur me kostum. Edhe pse është 37 vjeç dhe ka katër fëmijë, Beckham ka lënë pas vetes shumë… Read more »

James Bondi i ri, më 26 tetor 2012

James Bondi i ri, më 26 tetor 2012

Agjenti 007 do të kthehet në ekrane vitin e ardhshëm. Producentët kanë bërë të ditur se filmi i 23-të i series, do të dalë në ekranet britanike më 26 tetor… Read more »