VIP

Beckham, mashkulli më seksi me kostum

Futbollisti anglez, David Beckham, është shpallur personaliteti i njohur më seksi i veshur me kostum.

Edhe pse është 37 vjeç dhe ka katër fëmijë, Beckham ka lënë pas vetes shumë meshkuj më të rinj.

Në vend të dytë në listë renditet aktori George Clooney, ndërsa pas tij vjen Daniel Craig.

Vendi i katërt i takon frontmenit të “Take That”, Gary Barlow, derisa aktori Hugh Grant kompleton top-pesëshin.

Njëzet meshkujt më seksi me kostum:

1. David Beckham
2. George Clooney
3. Daniel Craig
4. Gary Barlow
5. Hugh Grant
6. Jenson Button
7. Princi Harry
8. Princi William
9. Lewis Hamilton
10. Robert Pattinson
11. Rupert Penry Jones
12. Benedict Cumberbatch
13. Dermot O’Leary
14. Jude Law
15. Clive Owen
16. Orlando bloom
17. Mark Wright
18. David Walliams
19. George Lamb
20. Simon Cowell

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button