s dashnor Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: dashnor

73 vjeçarja kërkon djalosh shqiptar si partner, në këmbim të dokumentave (Foto)

73 vjeçarja kërkon djalosh shqiptar si partner, në këmbim të dokumentave (Foto)

Një 73- vjeçare nga Britania e Madhe thotë se meshkujt 50 vjet më të rinj se ajo kthejnë kokën kur e shohin duke kaluar në rrugë. Jane Pesch thotë se… Read more »

Jam e pasur por s’kam te dashur

Jam e pasur por s’kam te dashur

Genta Ismajli, këngëtarja që me bukurinë dhe hitet e saj është kthyer prej vitesh në një yll të skenës shqiptare, do të vijë sot në një rrëfim special … Pa… Read more »