s dashura Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: dashura

Ashton Kutcher paraqitet me dashnoren e re

Ashton Kutcher paraqitet me dashnoren e re

Ashton Kutcher duket se tashmë e ka harruar martesën me Demi Moore. E dashura e tij e re quhet Lorene Scafaria. Ata pohojnë se janë miq, mirëpo shoqërimet e shpeshta… Read more »

Ish-modelja e Gaddafi-t pushton ekranet

Ish-modelja e Gaddafi-t pushton ekranet

zVanessa Hessler, e kritikuar dhe e dëbuar nga agjencia e modeleve për shkak se kishte qenë e dashura e një prej djemve të diktatorit libian Muammar Gaddafi, e ka kapur… Read more »