s Ashton Kutcher paraqitet me dashnoren e re | www.Zemra.Org

Ashton Kutcher paraqitet me dashnoren e re

Ashton Kutcher duket se tashmë e ka harruar martesën me Demi Moore. E dashura e tij e re quhet Lorene Scafaria.

Ata pohojnë se janë miq, mirëpo shoqërimet e shpeshta kanë përhapur spekulime për krijimin e një romance. Ndërsa të dielën mbrëma, hamshori hollivudian është fotografuar në Los Angeles me Scafarian, e cila është skenariste dhe aktore.

Sipas spekulimeve, çifti është në lidhje qe tre vite. Miqtë e tyre të afërt kanë thënë për RadarOnline.com se ata paraqiten së bashku nëpër evenimente të ndryshme ku mungojnë mediat.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.