VIP

Ashton Kutcher paraqitet me dashnoren e re

Ashton Kutcher duket se tashmë e ka harruar martesën me Demi Moore. E dashura e tij e re quhet Lorene Scafaria.

Ata pohojnë se janë miq, mirëpo shoqërimet e shpeshta kanë përhapur spekulime për krijimin e një romance. Ndërsa të dielën mbrëma, hamshori hollivudian është fotografuar në Los Angeles me Scafarian, e cila është skenariste dhe aktore.

Sipas spekulimeve, çifti është në lidhje qe tre vite. Miqtë e tyre të afërt kanë thënë për RadarOnline.com se ata paraqiten së bashku nëpër evenimente të ndryshme ku mungojnë mediat.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close