s Dashurie Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Dashurie

Dafina Zeqiri dhe Dj Blunt, pas ndarjeve, nisin një histori të fshehtë dashurie

Dafina Zeqiri dhe Dj Blunt, pas ndarjeve, nisin një histori të fshehtë dashurie

Dafina Zeqiri, këngëtarja seksi nga Kosova e cila sapo ka prezantuar këngën e saj të re “Bloodah”, duket se ndodhet në një moment të mirë shpirtëror. Pasi i dha fund… Read more »

Poezi Dashurie 2012

Poezi Dashurie 2012

Te desha Te desha kur ishe vetem. Te desha kur doje te largoheshe. Te desha dhe pse ti nuk me doje.Po pra! Te kam dashur si askush tjeter dhe ne… Read more »

Adelina Ismaili në lidhje dashurie me menaxherin e saj Valin

Adelina Ismaili në lidhje dashurie me menaxherin e saj Valin

Pop ylli kosovar, Adelina Ismaili ka thyer heshtjen pas më shumë se dy vitesh. Ajo ka pranuar se është në lidhje me menaxherin e saj, Valin. “Jam në lidhje. Edhe… Read more »

Pirro Çako, në lidhje me një 21-vjeçare nga Shkodra

Pirro Çako, në lidhje me një 21-vjeçare nga Shkodra

Ai ka një karrierë në kulmin e vet, të cilën e ndan me të gjithë njerëzit, por ka edhe një histori dashurie po aq të realizuar e të zjarrtë, të… Read more »

Kater “kushtet” per ate qe do te behet mashkulli im

Kater “kushtet” per ate qe do te behet mashkulli im

Edhe pse eshte ne nje lidhje dashurie ajo nuk ndjehet e gatshme te flase per publikun. Pervec angazhimeve ne profesionin e saj ne aktrim, Shota Baraliu, eshte aktive edhe ne… Read more »

Nicka per MSN

Nicka per MSN

Merni email falas ne @zemra.org Sign up Check e-mail 1,2,3 Nisja Zemer Kce 4,5,6 Mu Ki Mem Dasht 7,8,9 Gjithmon Me Mu Ki Me Kon 10,11,12 a e Din Qka… Read more »

Poezi Dashurie

Poezi Dashurie

Ne vazhdim do te lexoni poezi te derguara nga vizitoret tane! Poezi Dashurie 2019 Poezi Dashurie Te Reja Te Dua Të dua, për ty vuaj! Të dua, për ty shkruaj!… Read more »

Poezi Dashurie Shqip 2011- www.Zemra.Org

Poezi Dashurie Shqip 2011- www.Zemra.Org

Poezi Dashurie 2010 Nese doni te lexoni me teper poezi dashurie vizitoni www.Zemra.Org dhe do mund te lexoni poezi te