s dashurua Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: dashurua

Vallëzimi i të dashurës së Balotellit (Video)

Vallëzimi i të dashurës së Balotellit (Video)

Disa xhirime të publikuara në internet, tregojnë arsyen pse futbollisti italian, Mario Balotelli, hoqi dorë nga Raffaella Fico dhe u dashurua në Fanny Negueshan. Valltarja e shumë klipeve muzikore, në… Read more »