VIDEOVIP

Vallëzimi i të dashurës së Balotellit (Video)

48603_mDisa xhirime të publikuara në internet, tregojnë arsyen pse futbollisti italian, Mario Balotelli, hoqi dorë nga Raffaella Fico dhe u dashurua në Fanny Negueshan.

Valltarja e shumë klipeve muzikore, në videot e shpërndara përmes rrjeteve sociale, shfaqet duke bërë disa vallëzime ‘të nxehta’ me shoqet e saj.

Qëkur Balotelli nënshkroi për Milanin dhe u kthye në Itali, bukuroshja belge është përpjekur që të qëndrojë larg syrit të medias, ndërsa këto video janë ndër të paktat që e bëjnë atë temë ditore nëpër faqet e të famshmëve.

Show More

Related Articles

Back to top button