s Dasmes | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Dasmes

Fotot e dasmës së ministres së integrimit (FOTO)

Fotot e dasmës së ministres së integrimit (FOTO)

“…Derisa vdekja t’ju ndajë…”. Klajda Gjosha: Me shpirt PO. Adrian Gjoni: Patjetër PO. Nën tingujt e pianos dhe formulës së martesës lexuar nga e motra e saj, Ministrja e Integrimit,… Read more »

Jehona Sopi mbledh paratë e dasmës

Jehona Sopi mbledh paratë e dasmës

Jehona Sopi po punon shumë për të mbledhur para për realizimin e ceremonisë së martesës, të cilën e ka paralajmëruar për sezonin veror, shkruan gazeta “Panorama Plus”, duke iu referuar… Read more »