s David Walliams Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: David Walliams

Beckham, mashkulli më seksi me kostum

Beckham, mashkulli më seksi me kostum

Futbollisti anglez, David Beckham, është shpallur personaliteti i njohur më seksi i veshur me kostum. Edhe pse është 37 vjeç dhe ka katër fëmijë, Beckham ka lënë pas vetes shumë… Read more »