s Dehur | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Dehur

Video shokuese, ja si policia i qellon dhe rreh nje te dehur!

Video shokuese, ja si policia i qellon dhe rreh nje te dehur!

Një video shokuese ka indinjuar Gjermaninë për brutalitetin me të cilin forcat e rendit kërkuan të çarmatosnin një burrë të armatosur me thikë. Fillimisht e goditën me armë zjarri, pastaj… Read more »

Nora Istrefi e dehur

Nora Istrefi e dehur

Ka kërcyer tërë natën dhe, gjithashtu, tërë natën ka pirë alkool. Sipas burimeve  këngëtarja, e cila së fundmi ka lansuar këngën “Unë e di” në bashkëpunim me këngëtarin tjetër Ermal… Read more »

Kate Moss bërtet e dehur: “Jam e djegur për sex”

Kate Moss bërtet e dehur: “Jam e djegur për sex”

Kulmi i show-ut ka qenë kur ajo ka marrë një dildo të zi dhe ka filluar të godas vetën në fytyrë, ta përkëdhel dhe ka simuluar sex oral. Këtë të… Read more »