s dekorate Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: dekorate

Robert De Niro nderohet nga një kolegj

Robert De Niro nderohet nga një kolegj

Legjenda e ekranit, Robert De Niro, ka marrë një doktoratë nderi nga Kolegji Bates në SHBA. Aktori dhe regjisori e ka marrë doktoratën gjatë ceremonisë së ndarjes së diplomave në… Read more »