s Demokracia e Re Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Demokracia e Re

Një miliardë euro për infrastrukturën e komunave shqiptare

Një miliardë euro për infrastrukturën e komunave shqiptare

Në tubimin e Demokracisë së Re në komunën e Haraçinës, lideri i partisë Imer Selmani kërkoi mbështetje për programin zgjedhor, në të cilin, siç tha, ka udhëzime konkrete dhe precize…. Read more »

Demokracia e Re paralajmëron protesta para Parlamentit

Demokracia e Re paralajmëron protesta para Parlamentit

Partia Demokracia e Re pas braktisjes së komisionit parlamentar për sistemin politik, paralajmëroi se së shpejti do të organizohen protesta para Parlamentit të Maqedonisë. Këtë vendimin e ka bërë të… Read more »