s Demonstrata Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Demonstrata

Përleshje mes demonstruesve dhe policisë

Përleshje mes demonstruesve dhe policisë

Qindra demonstrues janë përleshur me policinë në qendër të Zagrebit. Forcat e rendit kanë përdorur shkopinj dhe gazin lotsjellës për të mos lejuar turmën që t’i afrohej ndërtesës së Qeverisë… Read more »

Policia dhe protestuesit përleshen në Tiranë

Policia dhe protestuesit përleshen në Tiranë

Në Tiranë policia ka përdorur ujë me presion, mjete me gaz lotsjellës dhe shkopinjtë e gomës për të shpërndarë mijëra mbështetës të opozitës të cilët po demonstronin përpara selisë së… Read more »