s Denim Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Denim

Irina Shaykes pozon toples

Irina Shaykes pozon toples

Moledja e mrekullueshme Irina Shayk pozon toples për të figura e re e shtëpinë e modës italiane Replay. Ajo mbante veshur një palë xhinke Denim dhe në kokë një kapele… Read more »