VIP

Irina Shaykes pozon toples

Moledja e mrekullueshme Irina Shayk pozon toples për të figura e re e shtëpinë e modës italiane Replay.

Ajo mbante veshur një palë xhinke Denim dhe në kokë një kapele ruse duke iu kthyer rrënjëve të saj.

Bukurishja 25 vjecare është e dashura e futbollistit të njohur portuges, Christiano Ronaldo me të cilin është e lidhur që prej majit të vitit të kaluar.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button