Browsing Tag

Dennis Quaid

Romancë mes Jennifer Lopez dhe Bradley Cooper

Jennifer Lopez nuk e ka duruar shumë statusin e beqares pas divorcit nga Marc Anthony, me të cilin ishte e martuar prej 7 vitesh.  Sipas ‘TMZ’, këngëtarja duket se ka gjetur një partner të ri. Jennifer Lopez është parë duke darkuar me…