s dentist Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: dentist

Goditen tri organizata shqiptare të drogës

Goditen tri organizata shqiptare të drogës

Nëntë qytetarë shqiptarë u prangosën në Firence të Italisë gjatë një operacioni të policisë së atjeshme. Shqiptarët e prangosur u përkisnin tri organizatave të ndryshme kriminale dhe sillnin kokainë nga… Read more »