Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Vjen “king Vali” me një këngë tipike për klube (Video)

28

Princ Vali Karleone është rikthyer me një hit të fuqishëm.

Është kjo kënga “You Can’t Copy The KING” që Vali e ka realizuar në bashkëpunim me kompozitorin e njohur Çekiç.

Kënga është për klube të natës dhe Vali duket se e ka punuar me zemër.

King me këtë këngë sikur është rikthyer për të treguar se është ende king ashtu sikurse ka qenë edhe më parë.

Comments are closed.