Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Afrona flet për “martesën” me Bleron (Foto)

33

Cifti Blero dhe Afrona Dika duan doemos të jenë në qendër të vëmendjes, aq shumë sa që kjo e fundit pranoj të veshë vello e të bëhet nuse vetëm për famë.

blero

“Ishte ndjenjë e mirë martesa vetëm për një ditë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos, teksa ka pozuar në krahët e Bleros.

Ndryshe Afrona u bë e dashura e Bleros, pas ndarjes së këtij të fundit me ish-gruan e tij Teuta Krasniqi.

Comments are closed.