VIP

Angelina Jolie bllokon rrugët e Londrës

Angelina Jolie ka bllokuar rrugët e Londrës dhe atë për asgjë më shumë se sa largimi nga një zyre.

Ylli i “Tomb Raider” qëndroi për punë te regjisoi Sir Ridley Scott, duke ngritur kështu spekulime për atë nëse është duke përgatitur për të nënshkruar për një film të ri të Ridleyt.

“Nuk është shokuese të shohim aq shumë njerëz rrugëve që dëshirojnë ta shohin atë. Ajo ishte absolutisht fantastike”, theksoi një dëshmitar okular.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close