VIP

Anxhelina Hadergjonaj e dashuruar me djalin e pronarit te gazetes “Panorama”

Zbulohet lidhja e Anxhelines me futbollistin Fatmir Hysenbelliu, djalin e pronarit te Gazetes Panorama, Gazetes Shqiptare, Birres Korca, News 24  dhe Balkanweb, biznesmeni i njohur, Irfan Hysenbelliu.

Fatmir Hysenbelliu eshte 19 vjec, aktualisht luan ne kampionatin Italian me skuadren e Barit ne serine B italiane.

Anxhelina e ka mbajtur te fshehte lidhjen, para nje muaji Anxhelina gjate nje interviste per njeren nga gazetat ne Tirane ka thene qe se ka mendjen te djemte.

Mos të ka rrëmbyer zemrën ndonjëri?

Jo, jo, unë nuk e kam fare mendjen te djemtë dhe dashuria tani, e kam vetëm te karriera, kjo është arsyeja pse lashë Shqipërinë për Amerikën.

 

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button