Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Babai i Kim Kardashian u “shendruar” ne grua!

25

Në moshën 65 vjeçare, Bruce Jenner, babai i Kim Kardashian vendosi te zbulojë sekretin që ai e pat mshehur që në fëmijëri.

Nga Bruce Jenner, ai u shëndrua në Caitlyn.

Më poshtë do të mund të shikoni disa foto dhe video:


Comments are closed.