VIP

Beatrix Ramosaj tregon figurën e mrekullueshme në bikini, në një video në Instagram

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj në Instagram me një video të re që ajo ka postuar duke u shfaqur në bikini.

Beatrix, e cila është njohur për fotografitë dhe videot e saj të guximshme dhe për stilin e saj të jetës, duket mahnitëse ndërsa modelon bikinit e saj të reja.

Videoja e postuar nga Beatrix ka tërhequr vëmendjen në mënyrë të shpejtë, duke marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive brenda pak kohësh.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Ajo modelon një pale bikini të bardha dhe një pale tjera rozë, ndërsa tregon figurën e saj të patëmtë.

Flokët e saj të gjatë të lëshuara lirshëm poshtë dhe grimin e lehtë i japin asaj një pamje natyrale, duke lejuar bukurinë e saj të flasë vetë.

 

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram
Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram
Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram
Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button