s Bëhen bashkë Gold AG, Hekurani dhe Poni | www.Zemra.Org

Bëhen bashkë Gold AG, Hekurani dhe Poni

Janë bërë bashkë këngëtari Hekuran Krasniqi, reperi Gold AG, dhe këngëtarja nga Shqipëria Poni, për të realizuar një këngë të përbashkët.
Gold AG ka bërë të ditur për “Kosova Sot” se kjo këngë do t’i këndohet Çamërisë, dhe Poni e ka mirëpritur këtë ide.

Kënga titullohet “Më prit Çamëri”, tekstin e të cilës e ka shkruar vetë reperi, ndërsa muzika është punuar nga Hekuran Krasniqi.

Kjo këngë pritet të shoqërohet edhe me videoklip, që do të punohet nga “Max Production”.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.