VIP

Bëhen bashkë Gold AG, Hekurani dhe Poni

Janë bërë bashkë këngëtari Hekuran Krasniqi, reperi Gold AG, dhe këngëtarja nga Shqipëria Poni, për të realizuar një këngë të përbashkët.
Gold AG ka bërë të ditur për “Kosova Sot” se kjo këngë do t’i këndohet Çamërisë, dhe Poni e ka mirëpritur këtë ide.

Kënga titullohet “Më prit Çamëri”, tekstin e të cilës e ka shkruar vetë reperi, ndërsa muzika është punuar nga Hekuran Krasniqi.

Kjo këngë pritet të shoqërohet edhe me videoklip, që do të punohet nga “Max Production”.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close