VIP

Beyonce shtatzënë

Beyonce thotë se gjithnjë ka dashur që të bëhet më fëmijë në moshën 30-vjecare. Tani ajo është 29-vjec dhe përvjetorin e ka në shtator.

Këngëtarja deklaroi në një intervistë për CNN se ka dëshirë që ta zgjerojë familjen e saj.

Intervista u regjistrua në Londër, ku Beyonce ndodhet për të promovuar albumin e saj të katërt. Duke folur për bashkëshortin e saj, reperin Jay-Z, Beyonce u mjaftua duke thënë se ai është i mrekullueshëm, pa thënë detaje të tjera.

“Jay dhe unë kemi marrë një vendim që të bëhemi të njohur për muzikën tonë dhe jo për marrëdhënien apo për skandalet”, tha Beyonce.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close