VIP

Rihanna blen pajisje seksuale

Rihanna ka shkuar në një dyqan të pajisjeve seksi në Australi dhe ka blerë disa pajisje seksuale.

Këngëtarja – e cila do të bëj xhirimin e një këngë të re me përmbajtje eksplicite që quhet “S&M” dhe është ndaluar në 11 vende – është parë duke shkuar në një dyqan të pajisjeve seksi në Australi , i cili quhej “Tool Shed”.

Bashkë më të ka qenë asistenti i saj i cili ka pasur dy çanta të zeza dhe një dhuratë misterioze, ndërkaq zëdhënësi i saj i pyetur për këtë ka thënë se Rihanna, ashtu sikurse çdo person tjetër në botë, ka të drejtë të blejë produkte që kënaqin dëshirat e saja seksuale.

“Nuk mund t’ju them se çfarë kemi blerë sepse kjo është ‘Top-Sekret”, tha asistenti i saj.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close