VIP

Bleona Qereti do martohet me Sinan Hoxhën?!

Bleona Qereti ka treguar dhe dëshirën e radhës teksa ka postuar një foto në Facebookun e saj. Këngëtarja bukuroshe është shfaqur me këngëtarin e njohur Sinan Hoxha për të cilin është shprehur se është princi i saj i kaltër.

Ajo gjithashtu në foto ka shkruar se do martohet me Sinanin duke u shprehur shumë e lumtur për këtë.

“Më në fund, #princiikaltër ERDHI !!!!!! OMG #gettingmarried”-ka shkruar Bleona.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Close