s Bono Vox lëvdon albumin | www.Zemra.Org

Bono Vox lëvdon albumin

Frontmeni i “U2”, Bono, ka deklaruar se incizimi i albumit të ri është nga më të mirët në histori të këtij grupi.

“Këto kanë qenë tri javët më të mira në studio që nga viti 1979”, ka thënë këngëtari në emisionin televiziv irlandez The Late Late Show.

Megjithatë, ai ka pranuar se bendi duhet të bëjë diçka shumë të veçantë për albumin e ardhshëm, duke qenë se albumi paraprak, “No Line on the Horizon” (2009) nuk pati shumë hite.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.