VIP

Catherine Zeta-Jones e lumtur me Michael Douglas

Bukuroshja e Hollywood-it, Catherine Zeta-Jones, shprehu lumturinë pasi bashkëshorti i saj, aktori Michael Douglas, deklaroi se e ka fituar tashmë betejën me kancerin në fyt.

66-vjeçari Douglas tha se tumori u zhduk 6 muaj pas diagnozës.

Catherine u shpreh: “Jam shumë e lumtur për trajtimin që iu bë bashkëshortit tim nga mjekët. Viti i Ri nisi mbarë.”

Tashmë Michael Douglas po rifiton peshën e tij pasi humbi rreth 15 kg nga radioterapia dhe kimioterapia.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close