VIP

Çiljeta e bën ta harrojë Londrën

Edhe pse kanë vetëm pak kohë që janë bashkë njëri me tjetrin, lidhja e tyre është aq intensive sa nuk i shohim tej syve të tyre. Bëhet fjalë për Çiljeta Xhilagën dhe Aleksandrin, të dashurin e saj që jeton në Angli.

Duket se djaloshi ka vendosur t’i japë më shumë kohë lidhjes së tij, ndaj ka shtyrë kthimin në vendin ku jeton edhe për disa kohë.

Çifti nuk lë pas dore edhe jetën e natës. Këtë radhë ata janë kapur në lokalin që është te blloku i ambasadave, në shoqërinë e mikut të tyre. Aleksandri ka pirë verë të bardhë, ndërsa Çili, duke e ruajtur veten dhe zërin, ka preferuar pije energjike dhe ujë.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close