VIP

Çiljeta sfidon Miss-et

Çiljeta Xhilaga është një tjetër bukuroshe në llojin e vet, e kudo që shkel ajo, tërheq vëmendjen e të gjithëve. Në këtë foto ajo është me Petrin krah më krah, me Alda Bidën, Irsa Demnerin Miss Shqipëria 2007 dhe Skadinada Lalaj, modele. E po ta shihni këto foto ju direkt e kuptoni protagonizmin e pashmangshëm të Çilit, vajzës brune me sy blu.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button